Baner: Baner VCC

Szkolenia, Treningi – Strona główna

Realizowane projekty

  • Baner: AZZL szczecin
  • Baner: AZZl lubuskie
  • Baner: Coach Poznań
  • Baner: Coach Wrocław
  • Baner: Coach Szczecin
  • Baner: Coach lubuskie
Strona głównaJesteś w:
Baner: Baner na glownej #1
Ilustracja do informacji: Szkolenia Zielona Góra/Żagań/Żary - 100% dofinansowane

Szkolenia Zielona Góra/Żagań/Żary - 100%...

10-04-2014
Zapraszamy na cykl dofinansowanych szkoleń z tematu „Jak zwiększyć zysk firmy – czyli wizerunek i obsługa klienta kluczem do skutecznej sprzedaży". Szkolenie trwa 6 dni w godz. 9:00-16:00.
  • Techniki skutecznej sprzedaży z elementami NLP (2 dni)
  • Profesjonalna obsługa klienta (2 dni)
  • Kreowanie wizerunku (2 dni)
 
czytaj dalej
Ilustracja do informacji: Nauczyciel Coachem - nowy projekt

Nauczyciel Coachem - nowy projekt

04-03-2014
Nauczyciel Coachem – akredytowany kurs coachingu dla nauczycieli z województwa Lubuskiego” to projekt dla pracowników oświaty z województwa Lubuskiego. Projekt ruszył 01.02.2014r i będzie trwał do 31.03.2015 roku.
Jest to projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”, Działanie 9.4 „Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Szkolenie kończy się  egzaminem w języku polskim lub angielskim, po którym Uczestnicy otrzymają zawodowy Certyfikat  VCC , który jest oparty o standardy ICF (International Coach Federation)  organizacji działającej w 81 krajach.
 
czytaj dalej
Ilustracja do informacji: Akademia Menadżera w systemie VCC

Akademia Menadżera w systemie VCC

17-02-2014
Zapraszamy na projekt dofinansowany z środków UE: „Akademia Managera w Systemie VCC” realizowany w woj. lubuskim. Szkolenia w ramach Projektu kończą się egzaminem i certyfikacją VCC.
 
 
 
czytaj dalej
Ilustracja do informacji: "Akredytowany Coach" Wrocław/Poznań

"Akredytowany Coach" Wrocław/Poznań

01-06-2013
Myślałeś o tym aby poszerzyć swoje kwalifikacje lub zmienić zawód ..?
Czy wiesz o tym, że coaching jest w Polsce coraz bardziej popularny i korzysta z niego coraz więcej firm i osób indywidualnych ...?  Tym samym rośnie zapotrzebowanie na osoby, które są wykwalifikowane i posiadają odpowiednie przygotowanie do pracy w tej profesji. Oferujemy  profesjonalne szkolenie, dzięki któremu otrzymasz certyfikaty organizacji International Coach Federation, które uprawniają Cię do zdobycia akredytacji. Zdobędziesz wiedzę merytoryczną jak i praktyczną dzięki, której będziesz przygotowany do wejścia na rynek pracy jako coach.
 
czytaj dalej
Harmonogram szkoleń
Dołącz do nas na Facebooku Profi Coaching