Baner: Baner VCC

Szkolenia, Treningi – Strona główna

Realizowane projekty

  • Baner: AZZL szczecin
  • Baner: AZZl lubuskie
  • Baner: Coach Poznań
  • Baner: Coach Wrocław
  • Baner: Coach Szczecin
  • Baner: Coach lubuskie
  • Baner: Nauczyciel Coachem
Strona głównaJesteś w:
Baner: Baner na glownej #1
Ilustracja do informacji: Oferta dla posiadaczy bonów szkoleniowych w woj. małopolskim

Oferta dla posiadaczy bonów szkoleniowych w...

17-11-2014
Profi Biznes Group posiadając znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES) przygotowało specjalną ofertę szkoleniową dla przedsiębiorców i ich pracowników z woj. małopolskiego. Szkolenia są dofinansowane ze środków UE i rozliczane w formie bonów szkoleniowych.
 
czytaj dalej
Ilustracja do informacji: „Piramida zmian - kreuj siebie, zarządzaj swoją kompetencją, biznesem i rozwojem” - szkolenie UE

„Piramida zmian - kreuj siebie, zarządzaj...

10-11-2014
Zapraszamy na spotkanie ze specjalistą ds. kreowania wizerunku, specjalistą działu HR oraz profesjonalnym coachem. Na szkoleniu dowiesz się jak projektowac własny, profesjonalny wizerunek, jak stworzyć swój model kompetencji oraz metodami coachingowymi utworzysz swoją ścieżkę kariery, ścieżkę przejścia przez zmiany.
czytaj dalej
Ilustracja do informacji: POZNAŃ - SZKOLENIE 100% DOFINANSOWANE

POZNAŃ - SZKOLENIE 100% DOFINANSOWANE

21-10-2014
Szkolenie dla przyszłych coachów, obecnych coachów i wszystkich zainteresowanych tematyką rozwoju osobistego. Autorski program szkolenia Kamili Pępiak - Kowalskiej i Elizy Szwec wprowadzi w tematykę "Coaching dla umysłu, ducha, ciała i portfela, czyli jak zadbać o siebie holistycznie".
czytaj dalej
Ilustracja do informacji: SZKOLENIA INFORMATYCZNE - 100% DOFINANSOWANE WOJ. WIELKOPOLSKIE

SZKOLENIA INFORMATYCZNE - 100% DOFINANSOWANE...

05-09-2014
Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dla informatyków, programistów, administratorów sieci, osoby chcące poznać tajniki tworzenia stron www,  podnieść swoje kompetencje w branży IT oraz chcą się kształcić i rozwijać w branży IT.
Celem projektu jest wzrost profesjonalizmu 130 MMSP ICT z Wielkopolski i ich kadry pracowniczej. Poszerzenie kwalifikacji, wzrost samooceny i motywacji zawodowej pracowników firm wielkopolskich
 
czytaj dalej
Harmonogram szkoleń Harmonogram szkoleń
Dołącz do nas na Facebooku Profi Coaching