Baner: ProfiMeeting

Szkolenia, Treningi – Strona główna

Jakość

  • Baner: Małopolskie
  • Baner: ISO LOGO 2990
  • Baner: ISO LOGO
  • Baner: actp
  • Baner: ACSTH
Strona głównaJesteś w:
Baner: Baner na glownej #1
Ilustracja do informacji: Badanie kompetencji - poznaj siebie ...

Badanie kompetencji - poznaj siebie ...

17-07-2015
Czy znasz  swoje mocne i słabe strony, czy wiesz jaki zawód jest zgodny z Twoim profilem osobowościowym?  A może chcesz się dowiedzieć jaki masz styl interpersonalny i jak rozmawiać z tzw. trudnym rozmówcą? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania zapraszamy Cię na profesjonalne badanie kompetencji obejmujące diagnozę testami oraz obszerny raport.
 
czytaj dalej
Ilustracja do informacji: Coaching grupowy - po co i dlaczego?

Coaching grupowy - po co i dlaczego?

01-07-2015
Chcesz się dowiedzieć czym jest coaching grupowy i o co tyle zamieszania ... Jakie są zasady funkcjonowania grupy, w tym proces grupowy, ale nie tylko ... Kim jest coach grupowy i co wiedzieć i umieć powinien ... Zapraszamy na warsztat!
 
czytaj dalej
Ilustracja do informacji: Szkolenie "Kreowanie kariery"

Szkolenie "Kreowanie kariery"

26-05-2015
Czy czasami zastanawiasz się czy  to co robisz w Twojej pracy zawodowej ma w ogóle sens, czy jest to faktycznie to co chcesz dalej robić?  Czy marzysz o takiej pracy gdzie będziesz się po prostu spełniać? Czy dalej szukasz, a może brak Ci już pomysłów? Czy wiesz jakie masz dopasowanie zawodowe do aktualnego miejsca pracy? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź po szkoleniu "Kreowanie kariery"
 
czytaj dalej
Ilustracja do informacji: Zdobądź zawód Coacha z akredytacją

Zdobądź zawód Coacha z akredytacją

05-03-2015
Zapraszamy na szkolenie dla przyszłych Coachów. Szkolenie prowadzone akredytowanym programem dający gwarancję najwyższych standardów, jakości i etyki pracy Coacha. Międzynarodowy certyfikat to gwarancja profesjonalnej pracy z Klientami i potwierdzenie praktycznych umiejętności.
czytaj dalej
Harmonogram szkoleń
Dołącz do nas na Facebooku Profi Coaching