Baner: Baner VCC

Szkolenia, Treningi – Strona główna

Realizowane projekty

  • Baner: AZZl lubuskie
  • Baner: Coach Poznań
  • Baner: Coach Szczecin
  • Baner: Coach lubuskie
  • Baner: Nauczyciel Coachem
Strona głównaJesteś w:
Baner: Baner na glownej #1
Ilustracja do informacji: Coaching grupowy - po co i dlaczego?

Coaching grupowy - po co i dlaczego?

01-07-2015
Chcesz się dowiedzieć zym jest coaching grupowy i o co tyle zamieszania, jakie są zasady funkcjonowania grupy, w tym proces grupowy, ale nie tylko, kim jest coach grupowy i co wiedzieć i umieć powinien ... Zapraszamy na warsztat!
 
czytaj dalej
Ilustracja do informacji: Szkolenie "Kreowanie kariery"

Szkolenie "Kreowanie kariery"

26-05-2015
Czy czasami zastanawiasz się czy  to co robisz w Twojej pracy zawodowej ma w ogóle sens, czy jest to faktycznie to co chcesz dalej robić?  Czy marzysz o takiej pracy gdzie będziesz się po prostu spełniać? Czy dalej szukasz, a może brak Ci już pomysłów? Czy wiesz jakie masz dopasowanie zawodowe do aktualnego miejsca pracy? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź po szkoleniu "Kreowanie kariery"
 
czytaj dalej
Ilustracja do informacji: ProfiMeeting - warsztaty rozwoju osobistego

ProfiMeeting - warsztaty rozwoju osobistego

07-05-2015
Bezpłatny cykl spotkań dla osób zainteresowanych własnym rozwojem osobistym, dla osób pragnących zagłębić się w poznawanie różnych metod rozwoju. Już nie tylko szkoła, uczelnia, ale są inne formy,które pomogą Ci dobrze obrać ścieżkę kariery, poszerzyć swoje kompetencje ... poznać swój potencjał i mocne strony.
 
czytaj dalej
Ilustracja do informacji: Zostań Coachem z międzynarodową akredytacją ...

Zostań Coachem z międzynarodową...

05-03-2015
Zapraszamy na szkolenie dla przyszłych Coachów. Szkolenie prowadzone akredytowanym programem dający gwarancję najwyższych standardów, jakości i etyki pracy Coacha. Międzynarodowy certyfikat to gwarancja profesjonalnej pracy z Klientami i potwierdzenie praktycznych umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie Szkoły Coachingu PROFI COACHING SCHOOL
czytaj dalej
Harmonogram szkoleń Harmonogram szkoleń
Dołącz do nas na Facebooku Profi Coaching